Farmasi Mart Kataloğu 2019

Farmasi Mart kataloğu bu ay birbirinden güzel ürünler ve kampanyalarla doludur. Kozmetik, temizlik ve kişisel bakım ürünlerdeki kaliteli yapısıyla en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur. Bilişenlerinin tamamen bitkisel olduğu ve kimyasal maddelerin kullanılmadı ürünlerden oluşan Farmasi’nin mart ayı katoloğu harikalarla doludur. Her zevke ve bütçeye hitap eden markanın 2019 Mart farmasi kataloğu yayınlanmıştır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün olduğu Mart ayında Farmasi kataloğun da bayanları ne gibi indirim ve süprizlerin beklediği merak konusudur.

Farmasi Mart kataloğu İndirimleri

Çoğunlukla kadınlara hitap eden farmasi bu ayda kadınlara ne kadar değer verdiğini göstererek birçok üründe indirim yapmıştır. Dünya kadınlar gününün bu ayda olması farmasi ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar yaratmıştır. İlgilenenlerin dikkatine farmasi mart ayı indirimleri şöyledir;

Farmasi Mart kataloğu Parfüm İndirimleri ; Farmasinin eşsiz kokulu parfümleri bu ay %50 den başlayan inanılmaz indirimlerle dolu, üstelik bazı indirimli parfümlerin yanında vücut losyonu hediyesi de vardır.

Farmasi Mart kataloğu Saç Bakım Ürünleri ; tamamen bitkisel içeriğe sahip olan saç bakım ürünleri mart ayı kataloğunda %60 indirimlerden başlayan fiyatlarla saç bakım ürünü ihtiyacı olan bayanların kaçırmaması gereken fırsatlarla doludur.

Farmasi Mart kataloğu Banyo Ürünleri ; Banyo ürünlerinde olan indirimin yanı sıra bu ayki katalogdan 75 tl lik alış veriş yapanlara banyo ürünleri 9 tl den başlayan fiyatlarla.

Farmasi Mart kataloğu Makyaj Malzemeleri ; Makyajsız asla diyen bayanlar 2019 Mart ayı kataloğunu görmeden makyaj malzemesi ürünleri almasınlar. Özellikle ruj ve maskaralarda olan harika indirimler kaçırılmayacak kadar güzel ve uygun fiyatlarla bu ayki katalogda.

Farmasi Mart kataloğu El ve Ayak Bakım Ürünleri ; yazın sıcağa kışın soğuğa maruz kalan el ve ayakların bakımı son derece önemlidir. Özellikle çok titiz olan ve deterjanla uğraşan bayanlar, ellerindeki çatlamalar ve kızarıklıklardan şikâyetçidirler. Farmasi yine düşünceli davranarak kış aylarının soğuğunda el ve ayak kremlerini 9.90’dan başlayan fiyatlara düşürerek ihtiyaçlara hitap etmiştir.

Farmasi Mart kataloğu Bebek ve Çocuk Ürünleri ; tamamen bitkisel içerenlerden oluşan farmasi de annelerin çocukları için rahatlıkla tercih edeceği ürünler mevcuttur. Çocuk ve bebekler için rahatlıkla kullanılacak şampuanlar, banyo köpüğü, losyonlar ve saç açıcı spreyler 12.99 tl den başlayan fiyatlarla Mart ayı kataloğunda yerini almıştı.

Farmasi Mart kataloğu Erkek Bakım Ürünleri ; Farmasi bu ayda kişisel bakımına düşkün erkekleri unutmamış. 12,99 tl den başlayan fiyatlarla ferahlığın keyfini çıkartacak beyleri mart ayı farmasi kataloğunu incelemeye davet ediyoruz.

Farmasi Mart kataloğu Ağız ve Diş Sağlığı Ürünleri ; farmasinin kimyasallardan uzak doğal bileşenlerden oluşan diş macunları son zamanlarda çok fazla ilgi duyulan ürünleri arasındadır. Farmasi Eurofresh marka ağız bakım ürünleri diş macunları bu ay 7,99 tl, diş fırçaları 6,99 tl den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Ferah nefes ve temiz bir ağız için Farmasi EuroFresh ürünlerini denemelisiniz.

Farmasi Mart kataloğu Temizlik Ürünleri ; hijyene önem veren temizlik düşkünü kadınların bitkisel deterjanlarda en çok tercih ettiği farmasi ürünleri bu ay yine indirimlerle dolu. 12,99 tl den başlayan fiyatlarla birbirinden güzel kokulu temizlik ürünleri bu ayki katalogda temizlik meraklısı kadınları bekliyor.

Farmasi Mart kataloğu Takviye Edici Gıdalar ; günlük hayatın koşturmacasına ve yoğunluğuna ayak uydurmakta zorlanan insanlar Farmasi NutriPlus takviye edici gıdalardan kullanmayı denemelidirler. Çocuklar içinde vitamin desteği sağlayan NutriPlus da b-12, probiotik, omega-3 ve balık yağı vitamin türleri mevcuttur. Bitkisel özelliğiyle gönül rahatlığıyla kullanılacak bu ürünler Mart ayı kataloğuna özel indirimlerle sizleri beklemektedir.

Farmasi Mart kataloğu Cilt Bakım Ürünleri ; stres, hava kirliği gibi birçok problemin cilde solgunluk, sivilce ve renk değişikliklerine neden olarak yansıması herkesin ortak problemidir. Farmasi ürünleri ile cilt bakımı büyük külfetler ödemeden her bütçeye uyan özelliktedir. 29.99 tl den başlayan fiyatlarla artık herkesin tercih edeceği kadar uygun ve kaliteli ürünler farmasi mart kataloğunda mevcuttur.

Farmasi Mart Ayı’nın En Uygun Ürünleri

Mart ayı farmasi kataloğundan 75 tl lik alışveriş yapan herkese beyaz zambak ya da portakal çiçeği kokulu 500 ml banyo köpüğü 8.99 tl.

Glıtter& Metallıc Eyelınerler simli ve metalik renkleriyle gözlere çarpıcı bir hava katacaktır. En çok tercih edilen ürünler arasında olan farmasi eyelınerleri farmasi mart ayı kataloğunda sadece 14,99 tl dir.

Rengaren tırnaklar harika görünen eller için farmasinin en tatlı tonlardan oluşan ojeleri mart ayı kataloğunda 5.50 tl den başlayan fiyatlarla oje tutkunu bayanları beklemektedir.

Harika kokusuyla meşhur parfümleri; Cheslovakia ve Bonjour üstelik 80 ml büyük boy şişesiyle 25,99 tl fiyatıyla 8 Mart Kadınlar Gününe özel süper uygun indirimiyle kaçırılmaması gereken harika bir üründür.


Farmasi Mart Kataloğu 2020

Farmasi Mart Kataloğu 2020 Parfüm indirimleri, saç bakım, banyo, makyaj, el ve ayak bakım, bebek, çocuk, erkek, bayan, ağız diş sağlığı, temizlik, besin takviyesi, cilt bakım ürünleri, fiyatları, en uygun ürünler, ürün yorumları bu sayfada. Farmasi Mart Kataloğu girişimci olarak ürünler üzerinden kazanç elde etmenizi sağlayan bir sistem. Farmasi de sponsor olarak düzenli gelir elde edebilirsiniz. Farmasi girişimci hakkında bilgi ve destek sağlayalım.Farmasi Mart Kataloğu ; Farmasi Mart Kataloğu 2019 Farmasi Katalog Giriş. Farmasi Mart Kataloğu 2019, Farmasi Mart katalog ürünleri, Farmasi Mart Kataloğu üye kayıt, giriş, destek, fiyatlar, girişimci, sponsor kayıt. Farmasi Mart Kataloğu 2019, Farmasi Mart, Farmasi Mart Kataloğu, indirimleri, en uygun, ürünleri, Farmasi, Mart, katalog, kataoğu, 2019, Farmasi Mart 2019, ürünleri, üye, giriş, kayıt, sponsor, fiyatlar, girişimci, hakkında, destek,


Farmasi Mart Kataloğu 2020 Kalan Süre